Eylül Fuar & Organizasyon Olarak

Kuruluş yılımız olan 1999 yılından bu yana, Rem fuar & Organizasyon ve Eylül fuarcılık olarak fuar sektöründe hizmet vermekteyiz. Amacımız; reel sektörü güçlendirmek, katılımcı firmalara iç ve dış pazarda imkanlar sunmak, hem ülke ekonomisine hemde katılımcılara katkı sağlamaktır.

Bu hedef ve gayretle Eylül Fuar & Organizasyon olarak,birçok alanda kitap ve eğitim fuarları konularında sayısız fuarlar yaparak zirveye hep birlikte ilerlemekteyiz. Sizlerle birlikte çalışmaktan mutlu olduğumuzu belirterek, Rem Fuar & Organizasyon ve Eylül Fuar olarak hep birlikte Yeni Ufuklara…

Ankara, Denizli, Eskişehir, Kayseri ve Konya gibi başta metropol kentler olmak üzere birçok şehirde düzenlediğimiz kitap fuarlarımızla ülkemizin sayılı yayınevlerini ve yazarlarını halkımızla buluşturma sorumluluğunu başarıyla üstlendik.

92

Katılımcı Yayınevi %

11

ŞEHİR +

56

Tamamlanan Proje +

573

SÖYLEŞİ & İMZA GÜNÜ +

Selçuk Üniversitesi Kitap Fuarı

Selçuk Üniversitesi ve Eylül Fuar Organizasyon ortaklığında Konya Kitap Fuarı gercekleşmektedir. Eylül Fuar Organizasyon LTD.ŞTİ. ile Selçuk Üniversitesi’nin ortaklaşa gerçekleştireceği Kitap Fuarı kampüs alanı içinde bulunan “Selçuk Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi” binası içinde 27 Nisan- 6 Mayıs 2018 tarihleri arasında 10 gün sürecek olan kitap fuarı etkinliğine tüm halkımız davetli olup, İmza günleri, konferanslar ve söyleşiler yapılarak, Kitap Fuarına Türkiye’nin en seçkin Yayınevlerinin katılımları gerçekleşecektir.